popis

     O nás
     Naše služby
     Materiály a vzorníky
     Dekorační nátěry
     Speciální nátěry
     Reference
     Ceník
     Kontakt
     Vnímání barev
     Návrh interiéru
     Fotogalerie

   Kontakt:

    Dalibor Konečný
    Dražůvky 32
    696 33
    +420 723 410 691
    Daliborkonecny@seznam.czVzorník Colortap

Tepelná izolace
Díky svému složení – převážně bavlněná vlákna – šetří při celoplošné aplikaci výrazně náklady na vytápění. Např. stěna za postelí Vašich dětí bude během okamžiku nejen hezčí, ale i teplejší a příjemnější na dotek. Colortap zvyšuje povrchovou teplotu stěn a tím může zamezit tvorbě plísní tam, kde se dříve plísně na stěně vyskytovaly.

Zvuková izolace
I při relativně malé tloušťce – průměrně 2 mm – jsou zvláště vyšší frekvence docela účinně redukovány, např. při frekvenci 5000 Hz a tloušťce colortapu 1,5 mm je činitel zvukové pohltivosti Alfa = 0,145. Mnohá poslechová studia využívají této přednosti.

Široká možnost použití
Colortap můžete nanést nejenom na klasickou omítku, ale i sádrokarton, umakart, dřevotřísku, sklo, ocel apod. – to znamená na jakýkoli pevný povrch v interiéru.

Nepotřebuje údržbu
Antistatická úprava textilních omítek colortap ( dle Textilního zkušebního ústavu v Brně je měrný povrchový odpor u testovaného vzorku 45,2 Megaohmů ) se automaticky stará o čistotu Vašich stěn, neboť odpuzuje vzdušný prach, nešpiní se. Při běžném provozu tedy není potřeba žádná údržba. V případě potřeby lze colortap vysávat, více znečistěné místo lze navlhčit, vyjmout a nahradit novým materiálem, aniž by oprava byla viditelná.

Zakryje vady podkladu
Díky jeho tloušťce ( průměrně 2 mm ) a složení ( vzájemně propojená bavlněná vlákna) colortapem zakryjete drobné praskliny a nerovnosti podkladu, colortap je pružný.

Široká nabídka

Grafika, HTML - Lukáš Konečný